Vitrinmix.com'da satılan ürünler orijinal mi?

vitrinmix.com  aracılığıyla satışa sunulan tüm ürünler, yetkili üretici firmalar tarafından yasal yollardan üretilenürünlerdir. Tüm ürünler orijinal ambalajında, barkodlu ve seri numaralıdır. Siparişleriniz size mevcut ibarelerin bulunduğu fatura ile teslim edilmektedir. Ürünlerinizi güvenle kullanabilirsiniz. 

 

Vitrinmix.com'da alışveriş yapmak güvenli mi?

Vitrinmix.com , kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır. Vitrinmix.com'da alışveriş yapılırken kullanılan kart bilgileri kaydedilmez ve kesinlikle üçüncü kişiler tarafından görülemez. SSL Sertifkası servisi sayesinde güvenliğinizi riske atmadan Vitrinmix.com'da alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. 

 

Vitrinmix.com'a üyelik ücretli mi?

Vitrinmix.com'a üyelik ücretsizdir. 

Vitrinmix.com'a nasıl üye olabilirim?

Ana sayfamızda yer alan  Üye ol bölümüne tıklayıp, açılan sayfadaki bilgileri doldurarak hemen üye olabilirsiniz. Vitrinmix.com'a dilerseniz Facebook hesabınız ile de üye olabilirisiniz.

Sistem oluşturduğum şifreyi kabul etmiyor. Ne yapmalıyım?

Güvenliğiniz gereği oluşturacağınız Vitrinmix.com şifrenizin en az 6 haneli harf ve rakamlardan oluşturulması gerekmektedir. Sorun yaşadığınız takdirde  [email protected] adresine mail atabilir ya da anasayfamızda yer alan Mesaj bölümünde iletişime geçebilirsiniz.

Üyelik bilgilerimi nasıl güncelleyebilirim?

Ana sayfamızda yer alan hesabım bölümü üzerinden üyelik bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

Şifremi unuttum, siteye nasıl giriş yapacağım?

Giriş için kullandığınız şifrenizi unuttuğunuz veya bilmediğiniz durumlarda, ana sayfamızda yer alan üye girişi   bölümü üzerinden "Şifrenizi mi unuttunuz?" seçeneğini tıklayanız. Açılan sayfaya vitrinmix.com'a üye olurken kullandığınız e-posta adresinizi yazmanız yeterlidir. Daha sonra e-posta adresinize gelen yönlendirmeyi takip ederek yeni şifrenizi yaratabilirsiniz.

Şifremi nasıl değiştirebilirim?

Şifrenizi değiştirmek için sisteme giriş yaptıktan sonra  hesabım bölümündeki "Hesap Bilgisi" sekmesinden "Şifre Değiştir" seçeneğini kullanabilirsiniz.

Üyeliğimi nasıl iptal edebilirim?

Üyeliğinizi iptal etmek için [email protected] email adresine iptal talebinizi göndermeniz yeterlidir.