Vitrinmix.com Metropol YaPı Ltd.Şti.kuruluşudur. Metropl Yapı LTd. Şti. 25 yıllık köklü bir frmadır. 2012 yılında vitrinmix.com sitesini kurarak e-ticaret sektöründe hizmet vermeye başlamıştır.

 

Vitrinmix.com  müşterilerine İç giyim sektöründe  orijinal markaları sunarak hizmet vermektedir.

 

Zamanın değerli olduğu bir zamanda; müşterilerimiz için; garantili,orijinal ürünler vitrinmix.com tarafından araştırılarak sizlere ulaştırılır.

 

Türkiye'nin en iyi tedarikçileri ile çalışmaktayız.

 

Bayan,Erkek iç giyim, Pijama takımları, Hamile İç giyim, Spor Giyim ve Fantazi giyim ürünlerimiz 15.000'e yakın ürün sitemizde sergilenmektedir. Bu ürünlerin bir kısmı depomuzda yer alırken, bir kısmı ise tedarikçi firmalarımız tarafından 24 -48 saat içerisinde temini sağlanır.Depomuzda yer alan ürünler 1-3 iş günü içersinde anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına verilerek hızlı bir şekilde ulaştırmaya çalışır.Tedarik edilen ürünler  sipariş verildikte sonra 1-8 gün içinde  kargoya verilmektedir. Kargo bilgileri size mail ya da mesaj olarak olarak gönderilmektedir.

 

Siparişinizin her aşaması ile ilgili bilgilendirme yapılmaktadır.

 

Vitrinmix.com SSL teknolojisini kullanarak bilgilerinizi güvence altına alır. 

 

Vitrinmix.com; Müşterilerine her zaman şeffaf bir anlayışla hizmet vermeyi tercih etmiştir. Bu nedenle vitrinmix.com'da güvenli alışveriş yaparken, dünyaca ünlü markalara ulaşabilir,keyifli alışveriş yapabilirsiniz.