GİZLİLİK BİLDİRİMİ


Vitrinmix.com  size daha iyi hizmet vermek amacıyla isim,doğum tarihi,e-posta..vb gibi bazı kişisel bilgilerinizi sizlerden talep etmekteyiz.

 

Kesinlikle gizlilik içerisinde toplanan kişisel bilgileriniz vitrinmix.com bünyesinde uygulanan dönemsel kampanya çalışmaları , haftalık veya aylık bülten amaçlı bilgilendirme ve iletişim amaçlı kullanılmaktadır.

 

Toplanan bu bilgilerin söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın üçüncü şahıslarla paylaşılması, faaliyet dışı herhangi ticari amaçla kullanılması ve/veya satılması söz konusu değildir.

 

 

Üyelerimizin sisteme girdiği tüm bilgilere, sadece kendisi ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece kendisi değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve/veya değiştirmesi mümkün değildir.

 

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca ve usulünce talep edilmesi halinde ve de yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince  resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

 

 

Ödeme esnasında istenen kredi kartı bilgileriniz (kredi kartı numarası, son kullanma tarihi ve CVV2 dahil tüm mali bilgiler), siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde vitrinmix.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır ve 3D Secure sistemleri kullanılmaktadır.

 

 

Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin vitrinmix.com  ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınızı arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

 

 

Bilgilerin aktarımı yüksek düzeyde bir şifreleme sistemi olan SSL tabanla 128-Bit kodlama ile gerçekleştirilmektedir.

 

 

Gizlilik politikamız ile ilgili olarak her türlü soru, öneri veya şikâyetiniz için sitemizdeki "Bize ulaşın" bölümünden bize e-mail gönderebilirsiniz.

 

GÜVENLİK

 

SECURE SOCKETS LAYER (SSL) TEKNOLOJİSİ

 

 

Vitrinmix.com'da bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için Secure Sockets Layer (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır. SSL teknolojisi, bilgilerinizi şifreleyerek güvenlik altına alır; şahsi ve kredi kartı bilgilerinizin başkalarının eline geçmesini engeller. Adres çubuğunuzun yanında göreceğiniz yeşil kilit sembolü, bilgilerinizin SSL sertifikası ile güvence altına alındığının göstergesidir.

 

STANDART GÜVENLİK DUVARI 

Standart güvenlik duvarları tarafından korunan Enmoda sunucuları bilgilerinizi güvenli tutmak ve diğer internet kullanıcılarından korumak amaçlı tasarlanmıştır. SSL sertifikası ve standart güvenlik duvarları, birlikte çalışarak şahsi bilgilerinizi koruma altına alır ve güvenliğinizi sağlar.

 

 GİZLİLİK POLİTİKAMIZ

 

 

Vitrinmix.com şahsi bilgilerinizin üçüncü şahıs ve kurumlarla paylaşılmasına izin vermez.Vitrinmix.com'a verdiğiniz şahsi bilgileriniz kiralanmaz, satılmaz ya da herhangi bir şahıs ya da kurumla hiçbir şekilde paylaşılmaz.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde vitrinmix.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır.

Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin vitrinmix.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. 

                                                                                                                                                    

                                                                                                              İyi Alışverişler Dileriz.

                                                                                                       

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR