Vitrinmixmini  İptal ve  İade Koşulları 

 

Siparişiniz  stoklarımızda mevcut  olan ürünler  1-2  gün içerisinde ,içerisinde teslim edilmektedir. Aksi bir durumda size bilgi verilecektir.

 

Cumartesi - Pazar ve Resmi günlerde ürün teslimatı yapılmamaktadır.

 

Siparişleriniz ile ilgili detaylar  hakkında size bilgi verilecektir. 

 

Sitemizde satılmakta olan tüm ürünler üretici firmaların garantisinde olup , firmaların kendi koşulları geçerlidir. Vitrinmix.com üretici olmadığından sorumlu değildir.

 

Siparişleriniz size ulaştığı günü takip eden 7 gün içerisinde iade yapılmaktadır. 

 

İade talebi ile ilgili [email protected] mail adresine  bilgilendirmeniz gerekmektedir.

 

İade ve değişim ücreti müşteriye aittir.

 

Ürünler teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.

 

İade edilecek ürünlerin orijinal ambalajı ile iade edilmelidir. 

 

Hijyenik ürünlerin iadesi yapılmamaktadır.

 

İade etmek istediğiniz ürünün kullanılmamış, ambalajının hasar görmemiş; barkodunun ve faturasının zedelenmemiş ve yırtılmamış olması gerekir.

 

İade etmek istediğiniz ürün veya ürünleri orijinal kutusu ve tüm aksesuarları ile birlikte göndermelisiniz.

 

6502 Sayılı yasada'da belirtildiği gibi  Giyim kategorisinde bulunan ürünlerin  kesinlikle kullanılmamış, denenmemiş ve ambalajının açılmamış olması  koşulu ile iade veya renk beden değişimi yapılmaktadır.

 

Tek kullanımlık, hızlı bozulan, son kullanma tarihi geçme olasılığı taşıyan ürünlerde yasa gereği cayma hakkı kullanılamaz.

 

Tek kullanımlık,hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçmiş ürünlerin iadesi yapılamaz.

 

Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ,başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

 

İade etmek istediğiniz ürün orijinal kutusu ile ve faturanızla beraber kargonuzu gönderebilirsiniz. 

 

Vitrinmix com'a ait oluşan iade durumlarında (ambalajı bozuk ) kargoyu karşı ödemeli olarak surat kargo ile  gönderebilirsiniz.Ancak ürünün müşteri tarafından iadesi durumunda kargo ücreti müşteriye aittir.

 

Vitrinmix.com'a bildirilmeden yapılan kargo gönderimlerinin ücreti müşteriye aittir. 

 

İade edilen ürünün tarafımıza ulaşması halinde rünün iade şartlarına uygun olup olmadığı kontrol edilerek iade süreci başlatılır. Kontrol edildikten sonra iade onayı veya reddine karar verilir.

 

Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır.Gerekir ise fotoğrafları çekilmelidir. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Tarafınızdan teslim alınan paketlerde taşıma firması görevini layıkıyla yerine getirmiş sayılır. Taşıma esnasında hasar tesbit ettiğiniz ürünü kargo yetkilisinin düzenleyeceği hasar tutanağı ile birlikte bize iade edilmesini sağlayın. Ürün firmamıza ulaşır ulaşmaz yenisi adresinize tekrar gönderilecektir. 

 

Ürün de ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumuda ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez. 

 

İade kabulu durumunda ürün bedeli 5 gün içinde tarafımızdan bankaya yatırılır. 

 

Her türlü sorularınızı  Bize ulaşın bölümünde belirtirseniz ,seve seve  cevaplayacağımızı  belirtir, Keyifli alışverişler dileriz.